Age of empires 2 brings memories,I do remember playing on this same laptop too 😢
K
kristin.ford1 month, 1 week ago
I never saw a mouse like that hehe
C
courtneyatlas821 month, 1 week ago
Try 3DMark06 please?
N
nermin.täsche1 month, 1 week ago
I love those scenes
G
garry.hayes1 month ago
Man… whenever I see that background, a wave of relief washes over me.
W
william_grant1 month, 1 week ago
Benchmark was much more entertaining then now, and yes that mouse is beautiful! 😮❤
anel.valdez1 month, 1 week ago
20 years ,looks like it was yesterday
R
rafaél_gastélum1 month, 1 week ago
I jumped from Windows 2000 to Vista to 7, sadly in my childhood I never used XP.
diego_almeida1 month, 1 week ago
I wasnt born yet i born 2014 when theres no windows 10
pedrolucas.abreu1 month, 1 week ago
ATI. ❤
M
michelle.ortega1 month ago
У меня до сих пор лежит ноутбук ASUS g1s и по сей день этот ноутбук показывает всем какой он хороший и как на нём превосходно можно работать. Да, своё время на нём играли но сейчас на нём уже не поиграешь а он старенький но его функционал таков, что Он летает в интернете везде открывает куча вкладок, видеоредакторы, Photoshop и так далее. Короче машина зверь.
A
amanda.knight1 month ago
I really love all the think pads they’re so cool my two features are the little dot in the middle and the little light on top so you can see the keys
S
sébastienraven351 month, 1 week ago
Сцена с бомбардировщиками была эпична. После нее хотелось играть в ил-2 ❤
That mouse is really cool 😅
This mouse is so cool :)
ATI sticker!! OMG!! so many memories! 😢
Back in 1990s,we used to have manual overclock
Age of empires 2 brings memories,I do remember playing on this same laptop too 😢
I never saw a mouse like that hehe
Try 3DMark06 please?
I love those scenes
Man… whenever I see that background, a wave of relief washes over me.
Benchmark was much more entertaining then now, and yes that mouse is beautiful! 😮❤
20 years ,looks like it was yesterday
I jumped from Windows 2000 to Vista to 7, sadly in my childhood I never used XP.
I wasnt born yet i born 2014 when theres no windows 10
ATI. ❤
У меня до сих пор лежит ноутбук ASUS g1s и по сей день этот ноутбук показывает всем какой он хороший и как на нём превосходно можно работать. Да, своё время на нём играли но сейчас на нём уже не поиграешь а он старенький но его функционал таков, что Он летает в интернете везде открывает куча вкладок, видеоредакторы, Photoshop и так далее. Короче машина зверь.
I really love all the think pads they’re so cool my two features are the little dot in the middle and the little light on top so you can see the keys
Сцена с бомбардировщиками была эпична. После нее хотелось играть в ил-2 ❤
このマウス🖱️めっちゃ気になる!
Я до сих пор его запускаю на новом пк
Как будто это было вчера