Dziś takie moje robótki . Miłego oglądania :) Gra Serwis u Stasia https://store.steampowered.com/app/3567980/Serwis_u_Stasia/ Reklama pisz :) [email protected] Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/ https://www.instagram.com/wazzup_yt/ Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.
ADVERTISEMENT
Robótki, srutki. Co z odpaleniem E65 ja się pytam? :)
Majster za dużo polityki na pogawędkach Live i Ci pegazusa na telefon zamontowały.🤣
Majster dasz w nastepnym odcinku to intro co na hop sa sa skaczesz taczkami ? Tak mi sie przypomniało zobaczył bym nostalgicznie
Majster bier Rafałka i Staśka to moment płytki położą 😂😂
Co oni te płytki na piasku układają ?🤣
Mrowki beda miały raj pod tymi plytkami na tarasie 😅
Majster, a te płyty tarasowe są położone na samym piachu?!
Majster, oni ci te plyty tarasowe na samym piachu kładą? Jesli tak to za pare lat mrówki ci ten piach wyniosą i wszystko sie pozapada. U mnie majstry tez tak położyły kostkę na małym tarasie, po paru latach wszystko musialem zerwac i polozyc na podsypce betonowej bo przez mrówki aż się miejscami kostka pozapadała. Pozdro
Wygląda na to że kukurydza będzie za płotem.. Będzie miał Andrzej na grylla 😂 Majster się już martwi że taras za duży, bo na gruzy mało miejsca będzie żeby trzymać za domem😂
19:02 majster masz radziecki telefon 😆
Najlepsza seria więcej odcinków
Płyta główna pada w redmikach, częsta przypadłość...
Majster będziesz mieszkał to se powoli będziesz kończył wszystko 😂
Majster fajnie z tą glazurą ale co z bmw? Odpala?
Chyba się kończysz przyjacielu. No swoje zrobiłeś (zarobiłeś) i niestety powoli rusza to ku dołowi. Fajnie Cię było oglądać, miałeś fajny kontent, ale ileż razy można oglądać to samo.
Majstrowi za płotem kukurydzę posiali. Będzie alien obdukszyn.
Dla zasięgu
Dach już cieknie ?😂
Majster uwazaj na mrówki bo moga piasek fugami wynosić i te płytki pozniej chodzą w jedną i drugą
Majster, weź sobie zamów specjalny tunel na kod 48 tzw w Leroy, bo widzę stamtąd masz towar. I powiedz im żeby dali większą opaskę na około, to ci te dziury zakryje